ART / Lithographs / Litograph in colors 15816137
nr 1581 6137
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Angelica Wiik (b. 1960), Sweden. Kvinna med zebra, ställvis med glitter. Signed, litograph in colors, numbered 271/290. Sheet: 44x3, outer dimensions including frame: 58x43 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Kvinna med zebra, ställvis med glitter. Signerad, färglitografi, numrerad 271/290. Bladets mått: 44x3, yttermått inklusive ram: 58x43 cm
Angelica Wiik, Swedish painter, born 1960 in Stockholm.
1500
SEK 1000
Monday November 27 2023
at 20:23:25
22/11 02:45:07